HivFinlands høsttur 2013

HivFinland inviterer til avslappende høsttur for hivpositive 2. til 8. september. I naturskjønne og idylliske omgivelser kan man nyte alt fra lange skogsturer, karaoke i salongen eller delta i innendørs og utendørs aktiviteter.

scheduleOppdatert: 23.08.2017

createForfatter: Bente Bendiksen

labelEmner:

Det kommer ikke til å være noen ansatte tilstede på campen, og alle deltakere må derfor bidra inn i de daglige gjøremålene på campen. Alle melder seg inn i en arbeidsgruppe som har ansvar for ulike gjøremål.

Oppholdet koster 100 Euro for deltakere utenfor Finland, og dette inkluderer, i tillegg til mat og opphold, felles transport med buss fra Helsinki til leiren på mandag 2.9. og tilbake til Helsinki på søndag 8.9.2013. Deltakeravgiften inkluderer ikke reisekostnader til og fra Finland.

Les også

schedule21.05.2025

→ Sammen for å fremme hivtesting 

Denne uken - 19. til 26. mai - arrangeres den europeiske testuken for hiv og hepatitter. Kampanjen har som mål å øke tilgangen til testing, samt fremme bevisstheten om fordelene med tidlig testing.

schedule20.05.2025

→ Møt HivNorges nye rådgiver 

Denne uken begynte Helge Solberg som ny rådgiver i HivNorges. Han ser frem til å tre inn i rollen og bli bedre kjent med organisasjonens medlemmer og frivillige. Her kan du bli litt bedre kjent med sekretariatets nyeste tilskudd – med noen ord fra Helge selv.