Brukermøte ved Ullevål

Torsdag 4. desember ble det avholdt et lukket brukermøte for hivpositive pasienter ved den infeksjonsmedisinske poliklinikken på Oslo universitetssykehus, Ullevål. Møtet avholdes to ganger i året og gir brukere av klinikken mulighet til å gi en tilbakemelding om ting de ønsker at klinikken kan forbedre.

scheduleOppdatert: 28.11.2022

createForfatter: Bente Bendiksen

labelEmner:

Hivkoordinator Jorge Johansen.

hivkoordinator ved poliklinikken

Neste brukermøte blir i juni 2015, og det blir fra klokken 16.30.

Les også

schedule10.10.2025

→ Verdensdagen for psykisk helse

10. oktober markeres Verdensdagen for psykisk helse. Årets kampanje inviterer til en felles innsats for å styrke vår psykiske motstandskraft i en urolig tid.

schedule06.10.2025

→ Helseutvalget utvider med ny avdeling i Bergen og m-koppevaksine i Oslo

Helseutvalget åpner denne høsten en ny avdeling i Bergen med tilbud om gratis og anonyme tester, samt samtaler om psykisk helse og rus. Samtidig utvider de tilbudet ved Sjekkpunkt i Oslo med gratis drop-in vaksinering mot m-kopper for personer i risikogrupper fra 8. oktober.