Hiv og kroppen din

Hiv og hivmedisiner kan påvirke kroppens organer og funksjoner. Vil du vite mer om hivvirusets mulige virkninger på kroppen din? Har du behov for å utveksle tanker og erfaringer med andre hivpositive?

scheduleOppdatert: 23.08.2017

createForfatter: Av Bente Bendiksen

labelEmner:

 

Kurset er spesielt rettet mot hivpositive som bruker antivirale medisiner, men andre hivpositive vil også kunne ha nytte av det.

Vi har fastsatt følgende datoer for neste kurs:Oslo, ved Aksept onsdag 13. mars 2013 kl 18.00 (ingen påmelding nødvendig)Oslo, ved Aksept onsdag 24. april 2013 kl 18.00 (ingen påmelding nødvendig)Oslo, ved Aksept onsdag 22. mai 2013 kl 18.00 (ingen påmelding nødvendig)Bergen: Nytt kurs i løpet av høsten 2013. Hos Kirkens bymisjon. Servering av lunch. Påmelding på skjemaet under.

Vi har fastsatt følgende datoer for neste kurs:

Trondheim: Nytt kurs i løpet av høsten 2013. Hos Kirkens bymisjon. Servering av lunch. Påmelding på skjemaet under.

kontakt

Du kan melde deg på via skjemaet under. Påmeldingsfrist: to dager før kurset.

For andre kurs og seminarer

Les også

schedule04.11.2025

→ Ny variant av mpox på vei

En ny stamme av mpox, tidligere kjent som apekopper, er nå registrert i California. Denne varianten tilhører kladd Ib, og det er grunn til å tro at denne varianten også kan spre seg til Europa. Det er derfor viktig at alle som er i risikogruppene vaksinerer seg.

schedule27.10.2025

→ Høring om bistandsbudsjettet: – Vi har verktøyene, men mangler pengene

Mandag 27. oktober møtte HivNorge utenriks- og forsvarskomiteen på høring om forslag til statsbudsjett for 2026, for å løfte behovet for økt støtte til det globale arbeidet mot hiv og aids og viktigheten av Norges rolle som en forutsigbar bistandspartner. – Det verdensomspennende arbeidet mot hiv er en kamp som kan vinnes, sier HivNorges generalsekretær Anne-Karin Kolstad. Les hele høringsinnspillet her.