HivNorge på Homodagene i Vestfold

For andre år på rad arrangerer LLH Vestfold Homodager i Tønsberg 6. til 8. august. HivNorge har i sommer deltatt på skeive dager i Oslo og Kristiansand, og denne helgen finner du oss i Tønsberg.

scheduleOppdatert: 23.08.2017

createForfatter: Av Bente Bendiksen

labelEmner:

Fra paraden i Oslo 2010

LLH Vestfold

Lørdag 7. august vil fylles av debatt, stands og kafé på Ungdomshuset. Ved HivNorges stand kan du teste dine kunnskaper om hiv i en spennende quiz, og premier til de beste hører med. Sommerbyen vil også farges av en parade gjennom Tønsbergs gater.

Kvelden avsluttes med et borggårdsball uti de små nattetimer, før Homodagene rundes av søndag 8. august med brunsj og Skeiv Kino.

programmet for Homodagene

Les også

schedule21.05.2025

→ Sammen for å fremme hivtesting 

Denne uken - 19. til 26. mai - arrangeres den europeiske testuken for hiv og hepatitter. Kampanjen har som mål å øke tilgangen til testing, samt fremme bevisstheten om fordelene med tidlig testing.

schedule20.05.2025

→ Møt HivNorges nye rådgiver 

Denne uken begynte Helge Solberg som ny rådgiver i HivNorges. Han ser frem til å tre inn i rollen og bli bedre kjent med organisasjonens medlemmer og frivillige. Her kan du bli litt bedre kjent med sekretariatets nyeste tilskudd – med noen ord fra Helge selv.