Informasjon til årsmøtets deltagere 

Vi har innkalt til ordinært årsmøte 21. mars 2024, kl. 18.30. Møtet holdes i HivNorges lokaler i Rosenkrantz' gate 4 i Oslo, men det vil også legges til rette for digital deltagelse. For å kunne delta på årsmøtet må du være medlem og ha betalt kontingent for 2023.

scheduleOppdatert: 07.03.2024

createForfatter: Sekretariatet

labelEmner:

Tid: 21. mars 2024, kl.18.30
Sted: Rosenkrantz’ gate 4, 0159 Oslo eller digitalt der du er.
Prosedyre for stemmegivning og diskusjoner er beskrevet i forretningsorden for møtet.

Av praktiske årsaker ber vi om at medlemmer som ønsker å delta digitalt melder seg på innen onsdag 20. mars kl. 18.30. Klikk her og meld deg på dersom du ønsker å delta digitalt.

For å delta på årsmøtet og ha stemmerett, må man ha betalt medlemskontingent for 2023. Ta kontakt med oss på e-post eller tlf. 21 31 45 80 dersom du ikke er sikker på om kontingent er betalt.

Les også

schedule06.10.2025

→ Helseutvalget utvider med ny avdeling i Bergen og m-koppevaksine i Oslo

Helseutvalget åpner denne høsten en ny avdeling i Bergen med tilbud om gratis og anonyme tester, samt samtaler om psykisk helse og rus. Samtidig utvider de tilbudet ved Sjekkpunkt i Oslo med gratis drop-in vaksinering mot m-kopper for personer i risikogrupper fra 8. oktober.

schedule01.10.2025

→ Nå kommer sesongens influensavaksine

Høsten er her og vi går i møte en ny influensasesong. Mennesker som lever med hiv kan ha økt risiko for alvorlige komplikasjoner ved influensa på grunn av et svekket immunforsvar, og er blant de i Norge som anbefales å ta vaksinen hvert år.