camera_altFoto: Redd F/unsplash.com
Informasjon til årsmøtets deltagere
Vi har innkalt til ordinært årsmøte 21. mars 2024, kl. 18.30. Møtet holdes i HivNorges lokaler i Rosenkrantz' gate 4 i Oslo, men det vil også legges til rette for digital deltagelse. For å kunne delta på årsmøtet må du være medlem og ha betalt kontingent for 2023.
Tid: 21. mars 2024, kl.18.30
Sted: Rosenkrantz’ gate 4, 0159 Oslo eller digitalt der du er.
Prosedyre for stemmegivning og diskusjoner er beskrevet i forretningsorden for møtet.
Av praktiske årsaker ber vi om at medlemmer som ønsker å delta digitalt melder seg på innen onsdag 20. mars kl. 18.30. Klikk her og meld deg på dersom du ønsker å delta digitalt.
For å delta på årsmøtet og ha stemmerett, må man ha betalt medlemskontingent for 2023. Ta kontakt med oss på e-post eller tlf. 21 31 45 80 dersom du ikke er sikker på om kontingent er betalt.
Les også
schedule17.03.2025
→ Nye retningslinjer for hivbehandling
De nasjonale faglige retningslinjene for oppfølging og behandling av hiv i Norge er nå oppdaterte for 2025. Årets revisjon inneholder flere viktige endringer, blant annet oppdaterte vaksineanbefalinger, nye retningslinjer for injeksjonsbehandling og økt fokus på risiko for hjerte- og karsykdommer blant mennesker som lever hiv.
schedule17.03.2025
→ Husk søknadsfristen til Hivfondet 1. mai
Lever du med hiv og er i en vanskelig økonomisk situasjon? Neste søknadsfrist for Hivfondet er 1. mai.