Sommertid hos HivNorge

HivNorge er tilgjengelig gjennom sommerukene, men har noe reduserte åpningstider.

scheduleOppdatert: 07.08.2023

createForfatter: Sekretariatet

labelEmner:

Om du ønsker å snakke med oss, kan du nå oss på telefon eller avtale en tid for en prat på kontoret. Vi er å treffe på telefonnummer 21314580 eller via epost.

I uke 29, 30 og 31 (fra 17. juli til 7. august) har vi noe redusert telefontid. Da kan du nå oss på telefon tirsdag, onsdag og torsdag fra kl. 10-15.

HivNorge holder stengt for drop in frem til torsdag 11. august.

Vi ønsker alle en riktig fin sommer!

Les også

schedule04.11.2025

→ Mer alvorlig variant av mpox på vei

En mer alvorlig stamme av mpox, tidligere kjent som apekopper, er nå registrert i California. Det er grunn til å tro at denne varianten også kan spre seg til Europa. Det er derfor viktig at alle som er i risikogruppene vaksinerer seg.

schedule27.10.2025

→ Høring om bistandsbudsjettet: – Vi har verktøyene, men mangler pengene

Mandag 27. oktober møtte HivNorge utenriks- og forsvarskomiteen på høring om forslag til statsbudsjett for 2026, for å løfte behovet for økt støtte til det globale arbeidet mot hiv og aids og viktigheten av Norges rolle som en forutsigbar bistandspartner. – Det verdensomspennende arbeidet mot hiv er en kamp som kan vinnes, sier HivNorges generalsekretær Anne-Karin Kolstad. Les hele høringsinnspillet her.